VintageLoft

0

Brak produktów

  • Dostawa

    0,00 zł
  • Suma

    0,00 zł
Home > Wysyłka

Wysyłka

Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem Firmy Kurierskiej ( Kurier Pocztex 48 ) 

Przewidywany termin dostarczenia do Użytkownika zamówionej Odzieży za pośrednictwem Firmy Kurierskiej Pocztex 48 wynosi od 1 do 3 dni roboczych ( z zastrzeżeniem, że  dla przesyłek nadanych w dniu roboczym do godziny 15:00, doręczenie nastąpi maksymalnie do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania. Przesyłka nadana po godzinach granicznych traktowana jest jako nadana w następnym dniu roboczym po dniu nadania.)

Przesyłka kurierska ma prawo zostać awizowana przez Przewoźnika ( w tym przypadku czeka na odbiór we wskazanym w awizo Urzędzie Pocztowym ) w sytuacji kiedy Przewoźnik nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, jak również nie uda mu się skontaktować z odbiorcą przesyłki celem ustalenia optymalnego i dogodnego  czasu dostarczenia przesyłki.


Wysyłka realizowana jest z reguły w jak najszybszym czasie  , jednak nie później niż w ciągu 72 godzin .

Koszt przesyłki kurierskiej Pocztex 48  wynosi 10,99
Koszt przesyłki kurierskiej pobraniowej Pocztex 48  wynosi 22 zł 
Darmowa przesyłka dla zamówień od 100 zł(  z wykluczeniem przesyłek pobraniowych ) 
Odbiór osobisty jest bezpłatny  (po wcześniejszym ustaleniu i przedpłacie na konto bankowe )

Koszt wysyłki jest kosztem stałym , co oznacza, że bez względu na ilość zamówionych rzeczy w ramach jednego zamówienia za wysyłkę pobierany jest jeden stały koszt .
Zamówienia wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku .
O każdej zmianie statusu informujemy  drogą mailową, otrzymujecie Państwo od Nas  również numer nadania, oraz link pod którym  można monitorować przesyłkę.